Video & Tanıtım Filmi & Canlı Yayın

Hedef kitleniz ile bağ kurabilmek için en ideal iletişim aracı fotoğraf ve video.
İsterseniz yeni bir reklam kampanyası planlayalım, isterseniz etkileşiminizi arttırmak için video serileri çekelim. Markanızın bilinirliğini ve kurumsallığını arttırmak için görsel sanatların gücünü kullanmaya bugünden başlayın.

PRODÜKSİYONLAR

TANITIM FİLMLERİ

ANEMON OTEL
VICTORY BE MINE OTEL
YEMEK TARİF VİDEOLARI
UMAN MİMARLIK
AYDER RENT A CAR
ANCYRA HAVLU
SEYEV
VICTORY RESORT HOTEL

PRODÜKSİYONLAR

RÖPORTAJ

GUVEN HOSPITAL
AID
DR. AYLİN HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ
PROF. DR. BÜLENT ŞEKEREL
DOÇ. DR. BAŞAK GÜLER
DR. BARIN KAYAOĞLU
TPHD
AYDER RENT A CAR

Kaliteli, profesyonel, etkileyici videolar

Birlikte Çalışma Fırsatı Bulduğumuz Firmalar

Tanıtım Filmi ve Video Prodüksiyonlarımızı Keşfedin!

Yaptığımız Çalışmalar

01/ Tanıtım & Reklam Videosu

Ürün ve hizmetleriniz ile en etkili şekilde yeni müşteriler çekmeniz için tanıtım filmleri hazırlıyoruz.

Bugüne kadar bir çok firma için tanıtım filmleri ve kısa videolar hazırladık. Hikayelerini, ürünlerini, ekiplerini ve hizmetlerini videonun gücü ile ölümsüzleştirdik.

Tanıtım filmi çekiminizi planlarken, çekim öncesi planlama ve strateji, prodüksiyon, montaj ve revize aşamalarında yanınızdayız. İyi bir video prodüksiyonunun nelere ihtiyacı olduğunu ve hangi aşamalardan geçtiğini en iyi biz biliyoruz.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

02/ Röportaj

Video röportaj çekimi artık hemen hemen her sektörde kullanılıyor. Ürün tanıtım videoları, kurumsal tanıtımlar ve bir organizasyon ile ilgili röportajlar ilk akla gelenler.

Bugünün tanıtım ve reklam faaliyetlerinde artık en önemli aktör, markanın temsilcileri. Hedefiniz ne olursa olsun, markanızı ve hikayenizi en iyi siz anlatabilirsiniz.

Video Röportaj çekimlerini stüdyo ortamında, açık alanda veya iş ortamınızda yapabiliriz. Tüm çekimlerde prompter kullanıyor ve kamera karşısında en rahat şekilde konuşmanızı sağlıyoruz.

Bir, iki veya 3 kamera farklı açılar ile aynı anda yüksek çözünürlük videolarınızı çekiyor ve montajlıyoruz. Videolara logonuzu, isim & ünvan bilgilerinizi, anlattığınız konuları ekledikten sonra, color correction dediğimiz renk düzenlemelerini ve tüm ayarları yaparak videonun son halini teslim ediyoruz.

Video röportaj çekimleri ile ilgili bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

03/ Canlı Yayın

Organizasyonlarınızı, eğitimlerinizi ve toplantılarınızı internet üzerinden, hedef kitlenize canlı yayınlıyoruz.

Canlı yayın video çekim hizmetlerimiz küçük – büyük tüm projelerinizin en geniş kitleye erişmesi için ideal. Her yerden ve tüm cihazlardan erişilebilen, yüksek çözünürlüklü video çekimlerinizi anında paylaşın.

Canlı yayın videolarını kaydedin ve daha sonra izlenmek üzere kütüphanenizi oluşturun.

04/ Düğün Hikayesi

Düğün ve Doğum videoları her ne kadar ülkemizde yeni duyulsa da, yurtdışında fotoğraf kadar önemli. Gün boyu fotoğraflarınız çekilirken, HD kalitede gününüzü ölümsüzleştiriyoruz. 10 sene sonra, 20 sene sonra paha biçilmez bir anı olarak saklayacağınız videolarınızı isterseniz kısa film şeklinde, isterseniz klip şeklinde hazırlayabiliriz.

Düğün Videosu örneklerimizden bir kaç tanesi aşağıda, daha fazlası için, sizleri misafir etmek isteriz. . .