Web Sitesi Tasarımı Sosyal Medya Yönetimi Arama Motoru Optimizasyonu Dijital Reklamlar

Strateji, Planlama, İçerik Üretimi, Paylaşım, Raporlama

Birlikte Çalışma Fırsatı Bulduğumuz Firmalar

Web Sitesi Tasarımı

Günümüzde en önemli etkileşim ve pazarlama aracı web siteleri.
Web siteleri görsel olarak ilgi çekici oldukları kadar, içerik olarakta aranılan bilgileri barındırmalılar. İyi bir web sitesi aynı zamanda ziyaretçileri istenilen yöne doğru yönlendirebilmeli, markanın öne çıkartmak istediği yönlerini en iyi şekilde aktarabilmeli.
Tasarım ve Kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu size özel projeler üretiyoruz.

Baltac Tours

AİD Kongresi 2024

EMI Tour

AND Avukatlık

Doç. Dr. Nezaket Kadıoğlu

RADE Bali

İletişime Geçin

Site Analizi, Site İçi SEO & Site Dışı SEO, Arama Motorlarına Kayıt

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, web sitenizin arama motorları tarafından daha kolay görünebilmesi ve arama motorlarında yapılan anahtar kelime aramalarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayan işlemlerin tümüne verilen isim.
Karar alma alışkanlıkları için arama motorları ne kadar önemliyse, aramalarda üst sıralarda çıkmak, markalar için o kadar öneme sahip. Sadece web sitenizin olması artık yeterli değil, sitenizin SEO uygulamalarına hazır hale gelmesi için bizimle hemen iletişime geçin.

Site Analizi

Web sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi, daha fazla ziyaretçi çekebilmesi ve marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için SEO Analizi çok önemlidir.

SEO Analizi olmadan, web siteniz ile ilgili hangi işlemleri ne şekilde yapmanız gerektiği hakkında bir fikriniz olmaz ve bu eksiklik, karanlıkta yön bulmaya çalışmak demektir.

Sitenizin analizi tamamlandıktan sonra, eksik olan yönlerine özel çalışmalar yapılarak SEO performansının iyileştirilmesi gerçekleştirilir.

Sosyal Medya

Facebook, Instagram ve Youtube başta olmak üzere, Sosyal Medya platformlarının hayatımızdaki etkisi tartışma götürmez. Peki siz markanızın tanıtımı ve satış çalışmalarınız için sosyal medyayı yeterince kullanabiliyor musunuz?

Sosyal Medya kampanyalarımız markalarımıza özel, her birinin ihtiyaç ve hedeflerini gözeterek hazırlanır. Müşteri kazanmak veya bilinirlik arttırmak için çok farklı içerik ve yöntemler izlemek gerekir.

&

Keşfet

&

Keşfet

&

Keşfet

Online Reklam

Internet Reklamları ile Yeni Müşteriler Edinin

Hangi işi yapıyorsanız yapın, hedef kitlenizin sosyal medyada olduğundan emin olabilirsiniz. Artık sosyal medya, kişilerin karar verme alışkanlıkları üzerinde direk etkili. İnsanlar firmanız ile ilgili sosyal medyada konuşuyorlar.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Firmanızın hedef kitlesine uygun, düzenli aralıklar ile paylaşımlarınızı planlıyoruz. Çoğu firma yöneticisinin, sosyal medya için ayıracak vakti yok. Doğru zamanda, doğru kişilere ulaşacak mesajlarınız için uzmanlarımız size yardımcı olabilir.

Facebook Reklam Verme

Takipçi ve etkileşim sayınızı hızlı şekilde arttırmak mı gerek?

En doğru planlama ve minimum bütçeler ile reklamlarınızı planlıyor, yayınlıyor ve sonuçları analiz ederek size raporluyoruz.