Canlı Yayın Video Çekimi

Zeyn Prodüksiyon

Canlı yayın çekimleriniz ile kitlenize anında ulaşın!

Kitlenize Anında Bağlanın

Organizasyonlarınızı, eğitimlerinizi ve toplantılarınızı internet üzerinden, hedef kitlenize canlı yayınlıyoruz.

Canlı yayın video çekim hizmetlerimiz küçük – büyük tüm projelerinizin en geniş kitleye erişmesi için ideal. Her yerden ve tüm cihazlardan erişilebilen, yüksek çözünürlüklü video çekimlerinizi anında paylaşın.

Canlı yayın videolarını kaydedin ve daha sonra izlenmek üzere kütüphanenizi oluşturun.

Canlı Yayın Çekimlerimizi Keşfedin!

Canlı Yayın ve Webinar

Marka Değerinizi Hissettirin

Zeyn Prodüksiyon olarak, tanıtım filmi çekimlerinde önceliğimiz her zaman var olan marka değerini yükseltmek ve hedef kitlenizle bu değeri paylaşmanızdaki aracı olmaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Canlı yayın video çekimi için hangi platformları kullanıyorsunuz?

Canlı yayın video çekimlerinde genellikle YouTube platformunu kullanıyoruz. Ancak, projenizin gereksinimlerine ve hedef kitlenize en uygun platformları belirlemek için size danışmanlık sağlıyoruz.

Canlı yayın sırasında teknik sorunlarla karşılaşırsak ne yapılmalı?

Ekipmanlarımızın düzenli bakımını yaparak teknik sorunları minimumda tutmaya çalışıyoruz. Ancak, herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, anında müdahale edebilmek için yedek ekipmanlarımız ve teknik destek ekibimiz hazır bulunmaktadır.

Canlı yayınlar ne kadar sürede hazırlanır ve yayına alınır?

Canlı yayınların hazırlık süresi, projenin karmaşıklığına, içeriğine ve gereksinimlerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Tipik olarak, hazırlık süresi birkaç gün ile bir hafta arasında değişebilir. Ancak, acil durumlarda daha kısa sürelerde de canlı yayınlara hazırlanabiliriz.

Canlı yayınlar ne zaman ve nasıl arşivlenir?

Canlı yayınlar genellikle platformunuzun arşivleme seçeneklerinden yararlanılarak otomatik olarak arşivlenir. Ayrıca, canlı yayınları isterseniz kendi sunucularımızda veya bulut depolama hizmetlerinde de arşivleyebiliriz. Arşivleme seçeneklerini sizinle birlikte belirleyerek istediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.