Online Reklam

Google Adwords, Facebook ve Instagram Reklamları artık önemli gücünüz. Peki hangi platformun reklamlarını, ne şekilde kullanmak en doğru ve verimli yol?

Markanızı ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Önce düşük bütçeli reklamlar ile başlayarak, kampanyalarımızı test ve optimize ediyoruz.

Daha sonra uzun vadeli ve devam ettirilebilir kampanyalar ile markanızın bilinirlik ve satış potansiyelini yukarılara taşıyoruz.

Internet Reklamları ile Yeni Müşteriler Edinin

Hangi işi yapıyorsanız yapın, hedef kitlenizin sosyal medyada olduğundan emin olabilirsiniz. Artık sosyal medya, kişilerin karar verme alışkanlıkları üzerinde direk etkili. İnsanlar firmanız ile ilgili sosyal medyada konuşuyorlar.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Firmanızın hedef kitlesine uygun, düzenli aralıklar ile paylaşımlarınızı planlıyoruz. Çoğu firma yöneticisinin, sosyal medya için ayıracak vakti yok. Doğru zamanda, doğru kişilere ulaşacak mesajlarınız için uzmanlarımız size yardımcı olabilir.

Facebook Reklam Verme

Takipçi ve etkileşim sayınızı hızlı şekilde arttırmak mı gerek?

En doğru planlama ve minimum bütçeler ile reklamlarınızı planlıyor, yayınlıyor ve sonuçları analiz ederek size raporluyoruz.

Rakiplerinizi Geride Bırakın

Dünyanın en büyük reklam platformlarını bugün kullanmaya başlayın ve rakiplerinizi geride bırakın.

 

Dünyanın en büyük reklam platformlarını bugün kullanmaya başlayın

Hedef kitleniz karar verme süreçlerinde interneti kullanıyor. Klasik reklam kanallarının verimliliği ve faydası günümüz dünyasında artık yok.

Kişiye özel, seçilebilir zaman dilimlerinde, seçilen yaş aralıklarına ve cinsiyetlere göre gösterilen reklamlar her zaman daha başarılı.

Tıklama başına maliyetlendirilen, yani sadece reklam tıklandığı ve hedefine ulaştığı zaman ödeme yapılan reklamlar artık tek seçenek.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Google Adwords üzerinden çok farklı reklamlar verebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz bir web sitesinde, Google’da yaptığınız bir arama’da veya internette izlediğiniz bir video sırasında mutlaka görsel veya link olarak bu reklamları görmüş ve tıklamışsınızdır.

Google Adwords dünyanın en önde gelen reklam platformu. Google Adwords reklamları vermek ve bunları optimize etmek konusunda 10 yıldan fazla tecrübemiz var.

Hedefimiz, çok reklam vermek değil, en düşük maliyet ile, en doğru hedef kitleye reklamlarımızı göstermek ve onları etkileşime sokabilmek.

Facebook Reklam Verme

Facebook Dünya’nın en büyük sosyal medya ağı ve 2.6 milyardan fazla insan bu platforma üye. Türkiye’de de durum çok farklı değil, 51 milyon Türk platforma üye.

Facebook reklamları için çok farklı hedefler belirleyebiliriz. Yeni bir markanın akılda kalması için olabildiğince kişiye gösterme hedefli veya internet sitenize potansiyel müşterileri çekme hedefli reklamlar çalışabiliriz.

Tüm tecrübe ve birikimimiz ile, kanıtlanmış metodlar kullanarak en düşük maliyetler karşılığında en yüksek etkileşime ulaşacağız.

  Instagram Reklam Verme

  Bir milyara yakın aktif kullanıcı sayısı ile, Instagram her reklam veren için öncelikli platformlardan bir tanesi. Facebook’un eşsiz reklam verme hedeflerini kullanabilen Instagram reklamları mutlaka stratejinize katmak isteyeceğiniz bir alan.

  Instagram akışı ve story’lerde vereceğiniz reklamlarda, fotoğraf, video veya grafik tasarımlar kullanabilirsiniz. Farklı reklam hedefleri için, farklı planlar yapmak gerekecektir.

  Başlıca Instagram reklam formatları şöyle sıralanabilir; Story reklamları, Fotoğraf ve Video reklamları, Carousel reklamlar, Koleksiyon reklamlar, Keşfet reklamları, IGTV ve Alışveriş reklamları

  Online Reklamları Deneyin

  Hemen bizimle iletişime geçin ve online reklamları deneyin! 

  GOOGLE – FACEBOOK – INSTAGRAM REKLAMLARI MERAK EDİLEN KONULAR

  Instagram reklam fiyatları

  Bu sorunun tek bir kolay cevabı yok. Reklam hedefleri, reklam konumlandırmaları, reklamın formatı ve hedef kitle reklam ücretleri üzerinde direk etkilidir.

  Türkiye’de verilen Instagram reklamlarında, tıklama başına 0.25-0.50 kuruş maliyetler ortalama olarak verilebilir.

  Reklam verilen sektör ve hedef kitledeki rekabetinde fiyatlarda çok etkili olduğunu paylaşmamız gerek.

  Facebook reklam hesabı

  Facebook ve Instagram üzerinde etkili reklamlar verebilmek için, bir Facebook Reklam Hesabına ihtiyacınız var. Her ne kadar normal kullanıcılarda cep telefonlarından hızlı reklam verme seçeneğine sahip olsa da, bu tür reklamlarda belirleyebileceğiniz kriterler çok kısıtlı olacaktır.

  Facebook Reklam Hesabı oluşturabilmeniz için, öncesinde bir Facebook İşletme Hesabına (Business) ihtiyacınız olacak. Sonrasında, Reklam Yöneticisi sayfasından tüm süreçleri ve ayarları kontrol edebilirsiniz.

  Google reklam fiyatları

  Facebook ve Instagram reklamlarında olduğu gibi, Google reklamlarında da tıklama başına ücreti etkileyen bir çok etken vardır.

  Metin aramaları, fotoğraf veya video reklamları birbirinden farklı maliyetlere sahip. Aynı zamanda Google reklamları bir açık arttırma gibi çalıştığı için, rekabet yoğun arama terimlerine verilen reklamlar, rekabet az terimlere verilen reklamlara göre daha yüksek tıklama maliyetine sahip olacaktır.

  Ortalama bir arama terimi ve metin reklamı için, Türkiye şartlarında, tıklama başına 0.40 – 0.50 kuruşluk maliyetler hedeflenebilir.

  Facebook ve Instagram mağaza oluşturma

  E-ticaret hiç olmadığı kadar popüler. Covid-19’un hayatımıza girmesi ile beraber, artık herkes alışverişleri için e-ticaret platformlarını tercih ediyor.

  Dünya’nın en büyük sosyal medya platformları Facebook ve Instagram’ında buna kayıtsız kalması düşünülemezdi. Artık ürünlerinizi Facebook ve Instagram’da açtığınız mağazalarda sergileyebilir, ürünlerini paylaşabilir, stok durumunuz ile senkronize edip, satışlarınızı attırabilirsiniz.

  Facebook ve Instagram mağazaları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

  Google Adwords

  Hedef kitleniz Google’da işletmeniz ile ilgili arama yaptığında en tepede görünün. Anahtar kelimelerinizi belirleyin, reklamınızın gösterileceği şehirleri belirleyin, müşterilerin linke tıkladıklarında hangi adresinize gideceğini girin ve başlayın.

  Sadece anahtar kelime aramaları değil, görsel ve video olarak da reklam verebilirsiniz. Detaylı hedefleme yapabilir, sadece daha önce web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.

  Google’ın neden dünya’nın en büyük reklam platformu olduğunu deneyerek görün.

  Sosyal medya platform seçimi

  Yeni markalar, zamana dayalı ürün satanlar veya yeni ürün lansmanların da tüm sosyal medya kanallarında reklam verilmesini tavsiye ediyoruz. Unutmamak lazım ki, kaybedilen zaman en büyük maliyet.

  Fakat çeşitli sebeplerle komple bir kampanya çıkılmasının söz konusu olmadığı zamanlarda, önceliği Google Reklamlarına verebilirsiniz. Arama terimi sonuçlarında web sitenizin görünür olması, satış ve bilinirliğinize en hızlı fayda sağlayacak yol olabilir.

  Satış baskınız yok ise, kurumsal olarak bir duruş sergilemek, marka bilinirliğinizi arttırmak isterseniz, Facebook ve Instagram reklamlarını deneyebilirsiniz.