Fotoğraf Çekimi

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz Prodüksiyon ve Tasarım projeleri ile Türkiyenin en büyük Kurumsal firmalarının da arasında olduğu geniş bir müşteri portföyüne eriştik. 2003 senesinde, Yurtdışı Stock fotoğraf ajanslarına içerik göndermek ile başlayan serüvenimize, 10’dan fazla uluslararası Stock fotoğraf ajansında sergilenen 8 bine yakın fotoğraf, illüstrasyon ve video katmayı başardık. Aynı zaman diliminde, Türkiyenin önde gelen Banka, Otel ve diğer kurumsal firmaları ile yapılan başarılı Fotoğraf ve Video Prodüksiyon hizmetleri başta olmak üzere, sayısız projeyi tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

Portre

Profesyonel fotoğraf çekimleri ile kaliteye ulaşın.

Ürün

Görsel anlatım gücümüz ile görselleriniz sizi anlatsın.

Otel

12 seneyi aşan tecrübemize dayanarak fotoğraflarınız size güven versin.

Tanıtım

Her anınızı yakalayalım.

Yemek

Çekilen fotoğraflarınız sizi en iyi şekilde tanıtsın.

Birlikte Çalışma Fırsatı Bulduğumuz Firmalar

Portre

Portre fotoğrafları eskiden sadece “vesikalık” çekimi olarak düşünülürdü. Günümüzde ise, kurumsal firmalar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline geldi. Sadece kurumsal firmalar değil, profesyonel hayatın da bir parçası. CV, Linkedin veya kurumunuzun websitesinde yayınlanması için kurumsal bir portreye her zaman ihtiyacınız var.

Portre çekimlerini açık alanda, stüdyoda veya iş ortamınızda yapabiliyoruz. Hepsinin farklı bir amacı ve havası var.

Ürün

Ürün fotoğrafçılığının önemi, günümüzdeki rekabetçi pazarda göz ardı edilemez. İyi bir ürün fotoğrafı, müşterilerin dikkatini çeker ve ürününüzün değerini artırır. Bu nedenle, etkileyici ve kaliteli ürün fotoğraflarına sahip olmak, markanızın başarısı için kritik bir öneme sahiptir.

Otel

Zeyn Prodüksiyon, 10 yılı aşkın bir süredir otel fotoğrafçısı olarak; Antalya, İstanbul ve Ankara’da onlarca otelin reklam ve tanıtımları için özelleştirilmiş katalog fotoğrafçılığı hizmetleri sunar.
Gündüz ve gece dış mimari çekimlerinden farklı oda tiplerinin çekimlerine, restoranlar, lobiler ve diğer tüm otel mekanlarına kadar, en yüksek kalitede mimari otel fotoğraf çekimleri yapar. Otelinizdeki her detayın özenle yakalanmasını sağlamak için son teknoloji fotoğraf makineleri ve lensler kullanır.

Tanıtım

Tanıtım fotoğraf çekimi, markalar ve işletmeler için büyük bir öneme sahiptir. Etkileyici ve profesyonel görsellerle, hedef kitle üzerinde olumlu bir etki yaratır ve marka bilinirliğini artırır. 
Bizimle çalışarak, tanıtım fotoğraflarınızın marka kimliğinize uygun, yüksek kalitede ve etkileyici olmasını sağlarsınız. Kapsamlı hizmetlerimiz arasında, mekan seçimi, konsept geliştirme ve düzenleme gibi süreçlerin tamamını sizin için yönetiyoruz.

Yemek

Yemek fotoğraf çekimleri, son yıllarda daha da popüler bir hale geldi. Yiyeceklerinizi en iyi şekilde göstermenin harika bir yolu olan yemek fotoğrafları, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında markanızın hedef kitlesine ulaşmak ve etkileşime girmek için en iyi yol.
15 yıldır yemek fotoğrafları çeken bir yemek fotoğrafçısı olarak, yemeklerinizi çekmenin, onları mükemmel şekilde göstermenin, insanların dikkatini çekmenin ve daha da fazlasını yapmanın yollarını biliyoruz. 

Moda

Görsel hikayelerin diliyle moda sektörünün en çarpıcı anlarını yakalıyoruz. Her kare, tarzın gücünü ve estetiğin derinliğini yansıtmak için bir fırsattır. Renklerin dansıyla, kumaşların dokusuyla ve modellerin zarafetiyle, her bir çekimde moda dünyasının nefes kesen atmosferini yaşatıyoruz. 
Sizin hikayenizi anlatmak için buradayız. Modanın en çekici ve çağdaş yönlerini keşfetmek, tarzınıza ve markanıza özel bir dokunuşla yansıtmak için bizimle iletişime geçin.

Mobilya

Sizin için özel olarak tasarladığımız çekimlerle, mobilya koleksiyonunuzun her bir parçasını benzersiz bir şekilde sergiliyoruz. Tarzınızı ve marka imajınızı en iyi şekilde yansıtmak için bizimle birlikte keşfedin. Mobilya dünyasında görsel estetiği bir araya getirmek için, bizimle iletişime geçin ve mobilyalarınızı hayata geçirin.
Hayalinizdeki mobilya fotoğraflarını gerçeğe dönüştürmek için biz buradayız. Görsel deneyiminizi zenginleştirmek ve mobilya koleksiyonunuzu en iyi şekilde temsil etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Özel Gün

Zeyn Prodüksiyon olarak, hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğün gününüzdei her anın ve duygunun eşsiz güzelliğini yakalamak için buradayız. 
Sizin için özel olarak tasarlanmış çekimlerimizle, düğün gününüzün en güzel anılarını bir araya getiriyoruz. Gelin ve damat olarak sizin en mutlu gününüzde yanınızda olmaktan ve bu güzel anlarınızı ölümsüzleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Hayalinizdeki düğün fotoğraflarını gerçeğe dönüştürmek için biz buradayız. Mutluluğunuzun izlerini ölümsüzleştirmek için bizimle iletişime geçin ve birlikte unutulmaz bir düğün hikayesi oluşturalım.

Son fotoğraf çekimleri