Hikayeni Anlat

Dijital dünyada sesinizi duyurmanıza yardım ediyoruz

ZEYN olarak, fotoğraf, video, web sitesi ve dijital reklamlar konusundaki uzmanlığımız ile, markanızın hikayesinin daha geniş kitlelere ulaşması için size yardımcı oluyoruz.

Ne Yapıyoruz

ZEYN Prodüksiyon, fotoğraf çekimiSEOvideo çekimiweb sitesi tasarımısosyal medya yönetimi ve online reklam gibi çeşitli hizmetler sunar. Şirket, profesyonel fotoğraf çekimlerinde ürünlerin ve mekanların yanı sıra personel ve iş süreçlerinin de kaydına önem verir. SEO hizmetleri ile müşterilerinin web sitelerinin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmaya, video prodüksiyonları ile de marka bilinirliğini ve hedef kitle ile bağlantıyı güçlendirmeye odaklanır. Görsel ve içerik kalitesi yüksek web siteleri oluştururken, sosyal medya üzerinde özelleştirilmiş kampanyalar ile markaların etkileşimini ve tanınırlığını artırmayı hedefler. 

Daha çok kişiye ulaşın

Markanızın hikayesini ve yaptıklarını daha çok kişiye anlatın

Birlikte Çalışma Fırsatı Bulduğumuz Firmalar

Nasıl Yapıyoruz

Google AdWords, Facebook ve Instagram gibi platformlarda yürütülen online reklam kampanyalarıyla, hedef kitlenin analizini yaparak ve düşük bütçeli reklamlarla başlayıp, bu kampanyaları test ederek ve optimize ederek müşterilerinin marka bilinirliğini ve satış potansiyelini artırmayı amaçlar. ZEYN Prodüksiyon’un tüm hizmetleri ve şirket hakkında daha fazla bilgi için ana sayfa, hakkında ve iletişim sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

ZEYN Prodüksiyon, ayrıca müşterilerin özel ihtiyaçlarına yönelik portre, ürün, otel, tanıtım, yemek, moda ve mobilya fotoğrafçılığı gibi alanlarda özelleşmiş fotoğrafçılık hizmetleri sunmaktadır. Tanıtım filmi, video röportaj ve canlı yayın video çekimi hizmetleriyle de etkili görsel içerikler oluşturmaktadırlar. Şirketin sunduğu hizmetlerle ilgili güncel bilgiler ve ipuçları için blog sayfasına göz atabilirsiniz.