JW Marriott Otel Düğün Fotoğrafları

Söğütözü, Çukurambarda bulunan JW Marriott Otel Ankaranın önde gelen otellerinden olmasının yanında, 2 adet ihtişamlı Düğün Salonu ile de evlenecek Gelin ve Damatların favorilerinden. Yüksek tavanlar ve modern çizgileri sayesinde, özellikle iç mekanlarında fotoğraf çekimi yapmak her düğün fotoğrafçısı için büyük keyif. Açık havuz yanında, küçükte olsa bir yeşillik alanı da fotoğraf çekimlerinde kullanılabilir. Bizim favorimiz ise çatı terası, özellikle akşam gün batımında, nefis düğün fotoğrafları çekmek mümkün. 

Sheraton Otel (Ankara) Düğün Fotoğrafları

Ankara Sheraton Oteli, Kavaklıdere de, Karum iş merkezinin hemen arkasında yer alıyor. Ankaranın en eski ve köklü otelleri arasında yer alan otelin, 2 adet salonu düğün organizasyonları için uygun. Düğün Fotoğrafçısı olarak bir çok organizasyon için gittiğimiz bu otelin her köşesini öğrendik ve, düğün fotoğrafları çekmek için ideal bir ortam olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle uzun yıllardır faaliyette olan bir otel olduğu için, çalışanların hepsi 10’larca yıldır burada görevli ve çok profesyonel. Düğün fotoğraf çekimleri için, Büyük Balo Salonununa bağlanan koridor, lobi, Karum ile ortak olan bahçesini sayabiliriz. Örnek Düğünler için yukarıdaki Postlara göz atabilirsiniz. 

Vilayetler Evi Düğün Fotoğrafları

Ankara – Konya Yolu 22. km’de yer alan Vilayetler Evi, büyük yeşil alanı, havuz başı düğün opsiyonu, göl manzarası ve yılların tecrübesi ile Gelin & Damatların favori mekanlarından. Özellikle geniş bir bahçesi ve havuzu olması, düğün fotoğrafçıları içinde büyük şans. Ne yazık ki Ankara da her mekanda bu kadar güzel bir bahçe bulunmuyor. Diğer taraftan, Gölbaşı rüzgar alan ve hava durumu çok kestirilemeyen bir bölge. Havanın yağışlı olması durumunda, iç mekan çekimleri için çok fazla çekim yeri olduğunu söylemek mümkün değil. Vilayetler Evinde çekilen örnek Düğün Fotoğraflarını yukarıdan görebilirsiniz. 

Bilkent Otel Düğün Fotoğrafları

Üniversiteler Mah, İhsan Doğramacı Blv. no: 6’da yer alan Bilkent Otel, düğün fotoğrafçıları için bir çok nimet sayılabilecek özelliği de bünyesinde barındırıyor. Bakımlı ve yemyeşil bahçesi, Açık havuzu ve sakin ortamı bunların başında. Diğer Ankara otellerinde de yayın olduğu gibi, 1 Büyük, 1 Orta büyüklükte Düğün Salonuna ek olarak, daha küçük özel gün organizasyonlarına da imkan tanıyan salon alternatifleri mevcut. Bilkent Otel’de çekilen örnek düğün fotoğraflarına yukarıdaki galerilerden ulaşabilirsiniz.

Swiss Otel Düğün Fotoğrafları

Çankaya, Hilal Mah.’de bulunan Swiss otel, konum olarak merkezi sayılabilir. Bahçesi bulunmaması, düğün fotoğrafları çekerken bir dezavantaj olsada, otelin hemen yanında fotoğraf çekimleri için güzel bir park bulunuyor. İç mekan çekimleri için lobisi ve alt katlara inen merdivenlerini sevdiğimiz bu otel, park yeri problemi, vs gibi sorunlarında yaşanmadığı keyifli bir düğün mekanı. Özellikle kimi suit odalarında bulunan terasında fotoğraf çekmek keyifli. 

Büyük Ankara Otel Düğün Fotoğrafları

Eski adı ile Rixos, yeni adı ile Büyük Ankara Oteli Ankaranın en merkezi bulvarlarından olan, Atatürk bulvarı üzerinde. Hem Atatürk bulvarından, hem arka sokağındaki Tunus Caddesinden otele giriş yapmak mümkün. Bu otelde de ne yazık ki yeşil alan barındıran bir bahçe yok fakat otelin lobisi ve alt katlara inen merdivenleri çok gösterişli ve fotojenik. Düğün fotoğrafçıları burada hiç zorlanmaz. 🙂 Rixos otele en yakın ve müsait park, Seğmenler Parkı, araba ile 10-15 dakikalık mesafede bulunduğu için orası öncelikli tercih edilebilir. 

Kıbrıs Düğün Fotoğrafları

Kıbrıs gerek doğası ile, gerek ulaşım kolaylığı ile her düğün fotoğrafçısı için bir cennet. Tarihi, Modern, Deniz, Yeşillik, hangi konseptte düğün fotoğrafı çektirmek isterseniz isteyin, çok uzun mesafeler gitmenize gerek kalmadan çektirebiliyorsunuz. Özellikle tarihi Klise ve Deniz kenarı fotoğrafları bizim favorilerimizden. 

Ankara Palas Düğün Fotoğrafları

Ankara Palas Ankaranın tarihi binalarından bir tanesi. Asıl olarak Dışişleri Bak. organizasyon ve misafirleri için kullanılıyor olsa da, Düğün organizasyonları içinde faaliyet gösteriyor. Tarihi olmasını bakımsızlık ile karıştırmamakta fayda var, Son derece bakımlı ve yardımcı çalışanları ile aynı anda 1 düğün yapılabilen çok güzel bir salonları var. Binanın uzun ve fotojenik merdivenlerinin yanı sıra, Arka bahçesi ise bulunmaz nimet. 

Düğün Fotoğrafları